Before My Berry Eyes – 0514*

218,00 kr.

Dyb og elegant bærfarvet gel polish fra Gelish. Before My Berry Eyes 0514 giver smuk glans og lang holdbarhed.

1 på lager

Køb 6 - Betal for 5!!
-
+

Beskrivelse

Before My Berry Eyes – 0514

Dyb. Bærfarvet. Elegant

Before My Berry Eyes – 0514 er en intens og sofistikeret bærfarvet gel polish fra Gelish, der kombinerer dybde og elegance i én smuk nuance. Farven balancerer perfekt mellem rød og lilla og giver et eksklusivt udtryk, som passer til både klassiske og moderne negledesigns.

Nuancen er ideel til kunder, der ønsker et mere markant look uden at gå helt over i mørke toner. Den fungerer fantastisk som helfarve, men er også oplagt til efterårs- og vinterlooks, festlige anledninger samt nail art, hvor der ønskes varme og dybde.

Professionel kvalitet med lang holdbarhed

Before My Berry Eyes – 0514 har Gelish’ velkendte, professionelle formel med høj pigmentering og jævn dækning. Konsistensen gør lakken let at arbejde med og sikrer et ensartet og glansfuldt resultat – allerede fra første lag.

Farven hærder hurtigt i LED- og UV-lampe og holder sig flot i op til tre uger uden at chippe eller miste glans. Perfekt til både travle saloner og kvalitetsbevidste kunder.

Derfor vil du elske Before My Berry Eyes – 0514

  • Smuk, dyb bærfarvet nuance

  • Elegant og sofistikeret udtryk

  • Høj pigmentering og ensartet dækning

  • Smuk glans og lang holdbarhed

  • Professionel kvalitet fra Gelish

Anvendelse:
Hærdes i LED-lampe: 30 sek.
Hærdes i UV-lampe: 2 min.

En farve, der emmer af luksus og varme – perfekt til sæsonens dybe looks
Indhold: 15 ml

Lignende produkter